תיקון גגות

הקיץ וכך גם הסתיו הן עונות מצוינות להיערך לקראת החורף, לקראת העונה הגשומה ולבדוק את מידת אטימותו של גג הבית. נזילה בגג היא תופעה נפוצה ומגלים אותה לרוב, מאוחר מדי, לאחר הגשם הראשון או הסופה החזקה הראשונה. בדיקת הגג, איתור נזילה בגג מבעוד מועד ופנייה לחברה המציעה שירותי תיקון גגות רעפים וגם תיקון מרזבים היא הדרך הטובה ביותר למנוע נזקים בלתי רצויים.

לדאוג לכך מבעוד מועד

תיקון נזילות בגגות רעפים ובסוגים אחרים של גגות יכול לחסוך עוגמת נפש רבה וגם לא מעט כסף. הדבר נעשה באמצעות שיטות שונות של איטום גג, העוזרות למנוע את חדירתם של מי הגשם ופגיעה במבנה וגם בתכולה שבו.

כמובן שניתן גם לתקן את הגג בדרכים אחרות, ולא תמיד נדרש איטום מחודש או תיקון של יריעות קיימות. יחד עם זאת, התקלה הנפוצה היא פגיעה במידת אטימותו של הגג שהיא זו שגורמת בסופו של דבר לנזילות ולנזקים מתמשכים.

כשל באיטום הגג יכול להתגלות על ידי בעל המקצוע, במסגרת בדיקה מקדימה או כשכיורדים גשמים. בדרך כלל, כבר לאחר הגשם הראשון ניתן לזהות נזילה בגג המצריכה טיפול מידי על ידי מומחה. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בסימנים של לחות, המופיעות על תקרת הבית וכמובן גם בחדירת מי הגשמים אליו. תיקון גגות רעפים במקרים אלה עשוי להיות משימה מאתגרת מאד.

התיקון מצריך עבודה מגובה במקרים מסוימים ובחינתה של שיטת האיטום הקיימת.

לבחון את הבעיה

כאשר הסיבה קשורה ליריעות הביטומניות, המותקנות בגג, ייתכן והסיבה היא נקודתית. קרע במקום מסוים ביריעה הנגרם בעקבות התקנה של אלמנט כלשהו בגג (דוד שמש חדש וכדומה). במקרה כזה התיקון הוא פשוט ולא תידרש עבודה רבה. כאשר מדובר בגגות רעפים, ייתכן והסיבה לחדירת מי הגשמים קשורה לרעפים שבורים או רופפים.

כאן, זיהוי הבעיה הוא פשוט ומהיר והתיקון מצריך את החלפתם של הרעפים הבעייתיים ברעפים חדשים, תקינים. במקרה זה, כדאי מאד לנצל את ההזדמנות ולבדוק את המרזבים. תיקון מרזבים יכול גם הוא למנוע נזילה בגג ולהבטיח פתרון איכותי לאורך זמן.

אצלנו ב-י.מ פרויקטים גגות וקירויים בע״מ תוכלו לקבל שירותי תיקון גגות, תיקון מרזבים ותיקון נזילות בגג רעפים.

השאירו פרטים לתיאום שיחת יעוץ