קירוי בריכות בזאוס ספא

זאוס ספא, מתחם מפנק באמצע העיר רמת גן, מציע למבקרים בו מגוון רחב של טיפולים, סאונה יבשה ורטובה וכמובן – בריכת שחיה.

בריכת השחייה בזאוס ספא, שפתוחה לאורך כל חודשי השנה, מאפשרת למבקרים בספא ליהנות גם מפינוק נוסף, משכשוך במים, רחצה וכמובן גם משחיה. בזכות הקירוי המיוחד שלה, נהנים המבקרים במקום מפתרון שיכול לשמש אותם לאורך כל שעות היממה, וגם בימים חמים ושמשיים במיוחד או בימים קרים וגשומים. קירוי לבריכות שחיה מהווה פתרון נהדר לכל מקום והוא עוזר לשמור הן על ניקיונה של הבריכה והן על המשתמשים בה.

קירוי בריכות שחיה, כמו זה שבזאוס ספא, מונע מכניסתם של חרקים לא רצויים ואלמנטים אחרים אל המים, מהווה חציצה בין קרני השמש החזקות והמסוכנות לשוהים בבריכה עצמה או בסביבתה הקרובה וגם יוצר צל על השוחים בה. קירוי הבריכה עשוי מחומרים חזקים ועמידים והוא משתלב נהדר במרחב כולו. הוא אסתטי למראה וגם שקוף, כך שמתקבלת התחושה שנמצאים במרחב הפתוח ופחות במקום סגור ומקורה. 

קירוי הבריכה מותאם נקודתית למידותיה, לצרכי המקום ובעיקר – לצרכי המשתמשים בה, הנוהגים להגיע אליה בכל עונה – בחודשי הקיץ החמים וגם בימים קרים וגשומים. בזכותו אפשר לנצל את הבריכה כהלכה ומבלי לדאוג לדבר. הקירוי עומד בסטנדרטיים מחמירים והוא מותקן, תוך התייחסות גם לחומרים שממנו הוא עשוי, על פי תקנים בינלאומיים.

השאירו פרטים לתיאום שיחת יעוץ