קירוי בריכות באחוזת ראשונים

אחוזת ראשונים שבראשון לציון, המשמשת כדיור מוגן לקשישים, מציעה מגוון רחב של פעילויות ואפשרויות שונות, העומדות לרשותם, ביניהן בריכת שחייה גדולה.

קירוי בריכה, במקרה זה, הוא הכרחי, שכן מדובר באלמנט החשוף לשמש ישירה ולחום רב, וכדי ליהנות מכל הפינוק והכיף הגדול שהוא מציע, חשוב ליצור סביבה נעימה, בטוחה וגם מוגנת יותר למשתמשים.

קירוי בריכות שחיה הוא פתרון נהדר, הניתן להתאימו באופן מדויק למידותיה של הבריכה והוא שומר הן על השוחים בה והן על הבריכה עצמה מפני חשיפה ישירה לשמש, לכלוכים לא רצויים ואלמנטים אחרים, שכדאי להרחיקם ממנה. בזכות קירוי לבריכות שחיה אפשר לנצל כהלכה את הבריכה לאורך כל שעות היום, וגם בשעות חמות ושמשיות במיוחד.

הדיירים באחוזת ראשונים יכולים לנצל את זמנם הפנוי בשחייה בבריכה ובישיבה בקרבתה וליהנות מפסק זמן נפלא של רוגע ושל שלווה. הקירוי איכותי מאד, מחזיק מעמד לאורך שנים ועשוי מחומרים שונים, המותאמים לתנאי השטח, כמו גם אופייה של בריכת השחייה. והיופי הוא גם העיצוב והסטייל שמביא אתו הקירוי.

קירויי הבריכה של היום מעוצבים בשלל של עיצובים ודוגמאות ותורמים לא אחת לנראות של המקום כולו. הם מודרניים מאד, משתלבים נהדר במרחב עצמו ויוצרים מראה אסתטי במיוחד. שילוב נכון בין הצללה, שמירה על טמפרטורה נוחה ונעימה בסביבת הבריכה וגם מראה נהדר, הופכים את הקירוי לאפשרות נפלאה לבריכת השחייה שבאחוזת ראשונים – בריכה שממנה נהנים הדיירים.

השאירו פרטים לתיאום שיחת יעוץ