קירוי בריכות בבריכת נווה עופר אשקלון

בריכת נווה עופר אשקלון משמשת רבים מתושבי העיר והסביבה. מגיעים אליה בני כל הגילאים כדי ליהנות מכל הכייף שהיא מציעה ומבלים בה שעות ארוכות, במיוחד בימים החמים של הקיץ. מסיבה זו בדיוק מכוסה הבריכה באמצעות קירוי בריכה מיוחד, המגן על המשתמשים בבריכה, ילדים וגם מבוגרים, מפני השמש החזקה והסכנות הנלוות לה.

קירוי לבריכות שחיה הוא פתרון של השנים האחרונות ההופך למבוקש מאד ולא בכדי. המודעות הרבה לנזקיה של השמש, כמו גם הרצון ליהנות ממרחב נעים ומוצל יותר, מובילים רבים ממקימי בריכות השחייה לשלב במקום גם קירוי מתאים.

קירוי בריכות שחיה מביא אתו יתרונות רבים: הוא מגן, כאמור, מפני קרני השמש הישירות שבמקום, ובייחוד בחודשי הקיץ, אז הבריכה פעילה מאד והשוחים והרובצים בסמוך אליה חשופים מאד לשמש החזקה. בנוסף, בזכותו נשמרת טמפרטורה אחידה בכל אזור הבריכה וגם ישנו צל בשטחים הציבוריים, הצמודים אליה.

באמצעות הקירוי יוצרים אזור שהוא סגור, תחום, ומיועד אך ורק למתרחצים ולשוחים וכך יוצרים כמעין אינטימיות, פרטיות וגם נוחות רבה מאד. ובל נשכח גם את עניין הניקיון. הקירוי מונע את כניסתם של חרקים וחלקיקים לא רצויים של אבנים ולכלוך לתוך הבריכה וגם למשטח שסביבה ומאפשר יצירה מקום נקי ונעים הרבה יותר.

קירוי לבריכה הוא ללא ספק פתרון מושלם, המותאם למידותיה במדויק וגם למשתמשים בה.

השאירו פרטים לתיאום שיחת יעוץ